Sale Weselne. Restauracja. Wesela Rzeszów. Wesele w Hotelu

Zawarcie związku małżeńskiego jest prawdopodobnie najważniejszym wydarzeniem w życiu każdego z nas. Ślub to wyjątkowy moment, który zapamiętamy na całe życie. Dla tego też tak bardzo staramy się o to, aby wszystko przebiegło idealnie. Jedną z najważniejszych części tego wyjątkowego dnia jest wesele. Oczywiście będziemy chcieli, aby po ceremonii ślubnej szybko przejść do wesela, ale też abyśmy nie musieli martwić się o przebieg i organizację wesela. Tak więc kluczowy tutaj będzie wybór miejsca. Najlepszym wyborem będą sale weselne w hotelu w Rzeszowie. Sala weselna Rzeszów hotelu Ferdynand to gwarancja wspaniałej uroczystości.

Sale Weselne

Organizowanie wesela w hotelu staje się coraz popularnijesze. Dzie się tak głównie przez to, że coraz częściej hotele dostowowane są do takich wydarzeń, czy to poprzez odpowiednie sale weselne, czy też specjalne oferty weslene lub zatrudnianie doświadczonych menadżerów, którzy doradzają w organizacji wesela i sali weselnej w Rzeszowie. Hotelowe sale weselne Rzeszów ma bardzo liczne, jednak nie wszędzie znajdziemy to, czego potrzebujemy. Hotel Ferdynand zapewnia jednak nie tylko lokalizację w centrum Rzeszowa - dzięki czemu nasi weselni goście z łatwością trafią na miejsce wesela w hotelu, ale też szybko będą mogli wrócić do domu, ze względu ma pobliskie dworce PKP i PKS. Hotel Ferdynand gwarantuje doradców, którzy pomogą Wam zaplanować ceremonię jak i to, jak ma wyglądać sala weselna w Rzeszowie w najdrobniejszych detalach. 

Hotel Ferdynand może zapewnić miejsca w pokojach hotelowych dla wszystkich Twoich Gości Weselnych, licząc do tego profesjonalną obsługę hotelową i organizację tego wyjątkowego wydarzenia od strony logistycznej. Z Hotelem Ferdynand jedyne co będziecie musieli robić, to cieszyć się własnym weselem w Rzeszowie.

 Sale Weselne. Restauracja. Wesela Rzeszów. Wesele w Hotelu

Restauracja wesele Rzeszów

Hotelowa Restauracja zapewni znakomite weselne menu, dzięki któremu wszyscy będą pozytywnie wspominać Wasze wesele. A duża Sala Weselna w Rzeszowie w Hotelu Ferdynand to nie tylko możliwość pomieszczenia wielkiej liczby gości, ale też dowolna aranżacja stołów weselnych, przy której dodatkowo pomóc mogą nasi specjaliści.  Nasza hotelowa sala weselna w Rzeszowie jest wystarczająco duża, aby wszyscy obecni czuli się komfortowo. Klimatyzacja sali weselnej dodatkowo pomoże w utrzymaniu odpowiedniego komfortu - w końcu kiedy w jednym pomieszczeniu będziemy mieli tak dużo ludzi - jak to na weselu - to prędzej czy później może zrobić się duszno i gorąco - ale nie w naszej sali weselnej! 

Sala Weselna Rzeszów? Tylko w Hotelu Ferdynand  - gwarantujemy indywidualnie dostosowane, doskonałe menu, wyjątkową lokalizację w centrum Rzeszowa, unikalny klimat wnętrza. Dla każdego, kto zdecyduje się na salę weselną w Hotelu Ferdynand w Rzeszowie i będzie chciał z nami zorganizować wesele, może liczyć na wyjątkową, atrakcyjną ofertę usług hotelowych dla gości weselnych, a do tego Młoda Para dostanie możliwość darmowego pobytu w jednym z apartamentów w naszym hotelu w Rzeszowie.

 Sale Weselne. Restauracja. Wesela Rzeszów. Wesele w Hotelu

Sale Weselne Rzeszów

W CENIE PRZYJĘCIA ZAPEWNIAMY

  • Konsultacje i profesjonalną pomoc w przygotowaniach
  • Opiekę managera restauracji podczas całego przyjęcia
  • Przywitanie Pary Młodej chlebem i solą
  • Przywitanie Pary Młodej i Gości kieliszkiem wina musującego
  • Luksusowy apartament dla nowożeńców
  • Noclegi dla gości weselnych z 25% rabatem
  • Elegancką aranżację sali i stołów
  • Dekoracje kwiatowe na stołach
  • Klimatyzowaną salę
  • Profesjonalną obsługę kelnerską

Wesela organizowane są w salach Hotelu Ferdynand Principe ****

POBIERZ

Oferta ślubna

Kontakt

 Sale Weselne. Restauracja. Wesela Rzeszów. Wesele w HoteluKatarzyna Banyś
Sales & Marketing Manager

 Sale Weselne. Restauracja. Wesela Rzeszów. Wesele w Hotelu   +48 535 232 400
 Sale Weselne. Restauracja. Wesela Rzeszów. Wesele w Hotelu
   katarzyna.banys@bestwesternrzeszow.pl