Restauracja & Bar

:Restauracji Capella & Coffee Bar Espresso

Naszych Gości zapraszamy do Restauracji Capella, która zlokalizowanej na parterze obok recepcji. Polecamy kuchnię autorską inspirowaną kuchnią regionalną i śródziemnomorską. Najwyższej jakości składniki sezonowe, własne wypieki oraz wyjątkowe wina są chlubą Restauracji, która  powstała z myślą o wszystkich tych, którzy doceniają dobry smak, wino i miłą atmosferę.

Restauracja Capella to doskonałe miejsce na firmowy lunch, rodzinny obiad, kameralną kolację lub przyjęcie okolicznościowe. Restauracja czynna jest codziennie: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 – do 23:00, w soboty i niedziele od 9:00 do 20:00.

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 13:00 do 21:00 Restauracja Cepella oferuje bufety tematyczne.

Na parterze obok recepcji  znajduje się Coffee Bar Espresso, serwujący prawdziwą włoską kawę oraz szeroki wybór przekąsek, m.in sałatki, kanapki – także w wersji grillowanej, ciasta, desery, francuskie croissanty, muffiny. Dla degustatorów alkoholu, dostępna jest gama wódek, win oraz piw krajowych i importowanych. Kawiarnia jest  miejscem, gdzie miło i smacznie można spędzić wolną chwilę.