Polski English Ukraiński
REZERWACJA TELEFONICZNA
ZAREZERWUJ POBYT
Przyjazd
Wyjazd
Kod promocyjny
Pokoje
Pokój 1
Dorośli
Dzieci
Wiek dziecka
Pokój 2
Dorośli
Dzieci
Wiek dziecka
Pokój 3
Dorośli
Dzieci
Wiek dziecka

Restauracja & Bar

Naszych Gości zapraszamy do Restauracji Capella, która zlokalizowana jest w hotelu na poziomie -1. Polecamy kuchnię autorską inspirowaną kuchnią regionalną i śródziemnomorską. Najwyższej jakości składniki sezonowe, własne wypieki oraz wyjątkowe wina są chlubą Restauracji, która  powstała z myślą o wszystkich tych, którzy doceniają dobry smak, wino i miłą atmosferę.

Restauracja Smak i Styl to doskonałe miejsce na firmowy lunch, rodzinny obiad, kameralną kolację lub przyjęcie okolicznościowe. Restauracja czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00-23:00. W soboty i niedziele restauracja jest nieczynna.

 

Na parterze obok recepcji  znajduje się Coffee Bar Espresso, serwujący prawdziwą włoską kawę oraz szeroki wybór przekąsek, m.in sałatki, kanapki – także w wersji grillowanej, ciasta, desery, francuskie croissanty, muffiny. Dla degustatorów alkoholu, dostępna jest gama wódek, win oraz piw krajowych i importowanych. Kawiarnia jest  miejscem, gdzie miło i smacznie można spędzić wolną chwilę.