Kolejne wyróżnienie dla BEST WESTERN PLUS Hotel Ferdynand w Rzeszowie

{{flashMessage}}

10-06-15


Wyróżnienie Certyfikatem Doskonałości to dowód uznania za najwyższą jakość świadczonych usług. Otrzymują ją wyłącznie te obiekty, które mogą poszczycić się perfekcyjną obsługą gości i regularnie dostają dużą liczbę bardzo pochlebnych recenzji od podróżnych w międzynarodowym serwisie turystycznym TripAdvisor. Laureaci certyfikatu jakości to obiekty zakwaterowania, restauracje i atrakcje z całego świata, które regularnie świadczą usługi na najwyższym poziomie.

Kolejny już rok Hotel BEST WESTERN PLUS Ferdynand Rzeszów otrzymał Certyfikat Doskonałości. To dowód na to iż jakość świadczonych usług na noclegi spełnia wysokie standardy. Wybierając obiekty wyróżnione certyfikatem jakości, serwis TripAdvisor korzysta ze specjalnego algorytmu, który bierze pod uwagę jakość, aktualność oraz liczbę recenzji i opinii opublikowanych przez podróżnych w serwisie TripAdvisor w okresie 12 miesięcy, jak również czas, jaki upłynął od rejestracji obiektu, i pozycję w indeksie popularności. Aby się zakwalifikować, firmy muszą uzyskać i utrzymać wynik w ogólnym rankingu gwiazdkowym na poziomie co najmniej czterech z pięciu gwiazdek, wymaganą minimalną liczbę recenzji, a także znajdować się w serwisie przez co najmniej 12 miesięcy.

Hotel Rzeszów BEST WESTERN PLUS Ferdynand już od kilku lat utrzymuje wysoką pozycję popularności. Jako hotel należący do największej na świecie sieci hotelarskiej, oferuje usługi na poziomie międzynarodowym. Hotel w Rzeszowie funkcjonuje od roku 2010.