Best Western najlepszą siecią hotelową w Polsce już po raz drugi

{{flashMessage}}

26-11-13


Drugi rok z rzędu Best Western może poszczycić się mianem najlepszej sieci hotelowej w Polsce. Największa na świecie rodzina hotelowa ponownie została laureatem plebiscytu Best Hotel Award.

W trzeciej edycji rankingu sieć już drugi raz z rzędu zajęła pierwsze miejsce w ogólnopolskiej kategorii „Sieć hotelowa". Po raz kolejny okazało się, że w oczach polskich gości Best Western jest gwarancją najwyższej jakości usług oraz międzynarodowych standardów.

Wśród obiektów nagrodzonych w plebiscycie nie zabrakło również hoteli funkcjonujących pod markę Best Western. Hotel BEST WESTERN Żubrówka zajął drugie miejsce w kategorii „Dla zakochanych". Z kolei BEST WESTERN PLUS Hotel Ferdynand został wyróżniony wśród rzeszowskich hoteli, również zajmując drugie miejsce. BEST WESTERN Kraków Old Town został uznany za trzeci obiekt w Krakowie wśród hoteli do trzech gwiazdek.

- Wynik tegorocznej edycji plebiscytu Best Hotel Award potwierdza zaufanie, jakim darzą nas goście - to wielkie wyróżnienie. Jak najlepsze dopasowanie naszych usług do potrzeb klientów jest dla nas priorytetem. W ostatnim czasie zaoferowaliśmy Polakom unikatowe nagrody dostępne w Best Western Rewards – dzięki współpracy z serwisem audioteka.pl mogą zamieniać zgromadzone w naszym programie lojalnościowym punkty na książki do słuchania. A to dopiero początek oferty, którą przygotowujemy specjalnie dla polskiego rynku – mówi Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Sprzedaży Best Western na Polskę.

Plebiscyt został zorganizowany przez firmę Global Hotels & Travel, właściciela serwisu rezerwuje.pl. Nagrody Best Hotel Award 2013 zostały przyznane w 46 kategoriach regionalnych i ogólnopolskich. W głosowaniu udział wzięło 15780 osób, które oddały łącznie 28756 ważnych głosów. Trzecią edycję plebiscytu Best Hotel Award swoim patronatem objęła Polska Organizacja Turystyczna i Polska Izba Turystyki.