Atrakcyjny Rzeszów

{{flashMessage}}

25-01-15


Każdy obszar Polski może poszczycić się swoim niezwykłym zakątkiem. Południowo-wschodni kraniec naszego kraju posiada wiele ciekawych i wartych obejrzenia miejsc. Rzeszów jako stolica Podkarpacia może poszczycić się kilkoma naprawdę wspaniałymi atrakcjami. Na sam początek należy wspomnieć o niezwykłym Rynku, który jest wizytówką Rzeszowa. Każdy kto zawita do tego miasta musi zwiedzić to miejsce. Zbudowany na planie czworoboku rynek jest sercem Rzeszowa. Tutaj właśnie organizowane są liczne koncerty, jak również spotkania artystyczne i kulturowe. Na samym jego środku znajduje się studnia do której każdy z przejezdnych wrzuca monety wypowiadając swoje życzenie.

Warto również wspomnieć o fontannie multimedialnej, jaka powstała w rejonie alei Lubomirskich. Połączenie wody, światła, laserów i muzyki tworzy niezapomniane widowisko, które może zobaczyć każdy kto zechce się wybrać w to miejsce. Kolejną z perełek stolicy Podkarpacia jest podziemna trasa turystyczna w Rzeszowie. Znajduje się ona bezpośrednio pod rzeszowskim rynkiem i liczy sobie blisko 400 metrów. W podziemiach znajdują się piwnice i liczne korytarze, które kryją tajemnice przeszłych wieków. Przedstawione powyżej atrakcje to jedynie niewielka część tego, co ma do zaoferowania nam Rzeszów. Moglibyśmy wspomnieć również o zamku Lubomirskich, czy słynnym Pomniku Czynu Ludowego, lecz najlepiej samemu przyjechać i zobaczyć wszystko na własne oczy.

Wybierając się w podróż warto wybrać odpowiednie miejsce na nocleg w mieście Rzeszów, czyli takie które znajduje się w dogodnym położeniu, jak również oferuje najwyższy standard obsług. Hotel Rzeszów BEST WESTERN PLUS Ferdynand spełnia te i wiele innych wymogów, które zadowolą każdego nawet najbardziej wymagającego Gościa. Jako obiekt sieciowy hotel świadczy usługi na poziomie międzynarodowym a nocleg w Rzeszowie spędzony w tym obiekcie zapewni odpowiedni komfort zarówno podczas podróży służbowej jak i prywatnej.