Wybór sali weselnej - o co warto zapytać

{{flashMessage}}


Sezon ślubny wielkimi krokami zbliża się do końca. Dla przyszłych młodych par ten okres może być początkiem planowania swojego wielkiego dnia. Jaki jest pierwszy krok w organizacji wesela- oczywiście wybór wymarzonej sali weselnej w Rzeszowie. W niektórych miejscach terminy wesel są zarezerwowane nawet 3 lata do przodu, więc warto pośpieszyć się z wyborem, jeśli na termin ślubu nie chce czekać się w nieskończoność. Miejsce przyjęcia weselnego przede wszystkim ma podobać się parze młodej, ale nie tylko aspekt wizualny jest ważny. O co warto zapytać, aby wybór sali weselnej w Rzeszowie okazał się najlepszym wyborem?

Ślub

Coraz częściej młode pary decydują się ślub w plenerze. Przy wyborze sali weselnej warto zapytać, czy dany hotel w Rzeszowie dysponuje miejscem na uroczystość zaślubin.

Ciasta i tort weselny

Słodkości na weselu są bardzo ważne, a krojenie tortu jest wyjątkową chwilą dla pary młodej. Warto zapytać, czy sala w swojej ofercie posiada ciasta, tort oraz szyszki dla gości. Jest to niewątpliwym udogodnieniem dla pary młodej, która nie musi martwić się o ten aspekt przyjęcia. Jednak warto spróbować, jakie słodkości oferuje dana sala weselna, żeby nie okazało się, że są one gorszej jakości niż te, które można kupić w cukierni.

Wygląd sali i dekoracje

Wystrój sali jest niezwykle istotny, kwiaty, świece, czy inne dekoracje mogą całkowicie zmienić wnętrze. Ślub w Rzeszowie może być niezwykłym wydarzeniem. Warto dowiedzieć się, czy dekoracje zapewnione są w pakiecie, czy para młoda ma zająć się nimi we własnym zakresie.

Atrakcje

Na weselach w Rzeszowie bardzo popularne są atrakcje- wszelkiego rodzaju dodatkowe stoły z jedzeniem (m.in. słodkie stoły, fontanny czekoladowe, fontanny alkoholowe, wiejski stół), czy barman, który raczy gości drinkami. Niektóre sale weselne za dodatkową opłatą oferują atrakcje, warto o nie zapytać.

Jedzenie

Któż nie kocha jeść na weselach? Wybór weselnego menu jest bardzo istotny, aby zadowalał wszystkich gości. Oczywiście, jeśli jest taka możliwość, warto spróbować dań przed przyjęciem, żeby upewnić się, że wybór był prawidłowy.

Miejsce do tańca

Istotną kwestią jest rozkład sali. Niektóre sale połączone są z parkietem do tańca, w niektórych miejscach sale taneczne są w innym pomieszczeniu. Jeśli sale są rozdzielone na pewno wpłynie to na mniejszy hałas przy stole, co jest ważne, szczególnie, gdy na przyjęciu weselnym w Rzeszowie są dzieci.

Nocleg dla gości

Jeśli zapraszamy gości z daleka warto zadbać o nocleg dla nich, aby nie musieli wracać w środku nocy przez pół kraju. Warto wybrać hotel w Rzeszowie, który oferuje noclegi dla gości weselnych. Często hotele w Rzeszowie oferują rabaty na pokoje dla uczestników przyjęcia. Jeśli dana sale weselna w Rzeszowie nie oferuje noclegu warto poszukać miejsca do spania niedaleko miejsca przyjęcia.

Hotel Ferdynand w Rzeszowie organizuje wesela w samym centrum miast. Doskonałe menu dostosowane indywidualnie, klimatyczne wnętrze, oraz wiele atrakcyjnych pakietów cenowych, czynią z Hotelu Ferdynand wprost wymarzone miejsce na ten najważniejszy w życiu dzień.