Wesele w hotelu

{{flashMessage}}


Sezon ślubny trwa w najlepsze. Przygotowania do tego jednego z najważniejszych (a może nawet najważniejszego) dni w życiu potrafią trwać nawet długie lata. Do zaplanowania są rzeczy takie jak: wybór daty, wymarzona suknia ślubna, garnitur, buty, kwiaty, czy prezenty dla gości. Jedną z ważniejszych, a zarazem trudniejszych decyzji jest wybór sali weselnej, w końcu to w niej goście spędzą większość swojego czasu. Młode pary często decydują się na zorganizowanie wesela w hotelu. Jakie są zalety takiego rozwiązania?

Idealne miejsce

Hotele zazwyczaj położone są w atrakcyjnych lokalizacjach. Mogą być one na uboczu lub, tak jak Hotel Ferdynand w centrum miasta. Hotel w Rzeszowie niedaleko dworca jest bardzo dobrą lokalizacją na ślub. Goście będą mieć ułatwiony dojazd, a i wszelakie atrakcje rzeszowskie będą dla nich na wyciągnięcie ręki następnego dnia po udanej imprezie.

Nocleg w hotelu

Jeśli wesele organizowane są w domach weselnych, czy restauracjach, gdzie nie ma pokoi hotelowych często pojawia się dylemat, gdzie zorganizować nocleg dla swoich gości. Wesele w hotelu w Rzeszowie nie stwarza takich problemów. Hotel Ferdynand oferuje pokoje w atrakcyjnej cenie dla gości hotelowych, a dla nowożeńców darmowy pobyt w jednym z apartamentów. Wesele w hotelu nie może się nie udać z tak przygotowanym noclegiem.

Pomoc w organizacji

Organizacja przyjęcia weselnego w hotelu jest wyzwaniem. Kwestie związane z rozstawieniem stołów, usadzeniem gości, dekoracją sali są strapieniem dla niejednych narzeczonych planujących wesele. Na szczęście Hotel Ferdynand w Rzeszowie oferuje profesjonalne usługi doradcze. Hotelowi specjaliści pomogą zaplanować ceremonię oraz przyjęcie weselne w najmniejszych szczegółach, aby wesele stało się przyjemnością, a nie ciągłym stresem związanym z tym, że zamiast czerwonych kwiatów pojawiły się niebieskie. Dodatkowo hotel zadba o idealne menu dostosowane do potrzeb oraz wymagań młodej pary. W końcu jedzenie jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu, prawda?

Wesele w hotelu w Rzeszowie może stać się niezapomnianym przeżyciem, które goście wspominać będą przez długie lata. W końcu ślub to najpiękniejszy dzień w życiu.