Walentynki w hotelu Ferdynand

{{flashMessage}}


Romantyczna kolacja w Hotelu Ferdynand

W końcu nadszedł ten dzień w roku! Walentynki to wyjątkowy dzień, w którym zakochani mogą w wyjątkowy sposób okazywać sobie uczucia. W końcu 14 lutego możemy poczuć ten specjalny klimat miłości. Nie ma lepszego miejsca w Rzeszowie niż Hotel Ferdynand, żeby obchodzić święto zakochanych.

Znajdź swoją miłość w Hotelu Ferdynand

Zaskocz swoją drugą połówkę i zaproś ją na ten wyjątkowy dzień od naszego Hotelu Ferdynand, gdzie będziecie mogli zjeść wykwintną kolację przy świecach, spędzić ten przepełniony romantycznością dzień w naszych luksusowych pokojach. Zapraszamy wszystkich zakochanych, ale też wszystkich tych, którzy chcieliby się zakochać. W końcu znaleźć swoją miłość w hotelu - to iście filmowa historia.

Walentynki z ukochaną osobą

Z resztą, spędzając Walentynki w Hotelu Ferdynand, możemy też spędzić go z mamą, siostrą, przyjaciółką czy przyjacielem. W końcu Walentynki to po prostu święto miłości. Dlatego jeżeli chcesz poświęcić swój czas dla kogoś, kogo kochasz, wybierz się na wyprawę po Rzeszowie, a wieczorem zaproś na kolację w Hotelu Ferdynand w Rzeszowie. Dzięki temu, że Hotel Ferdynand znajduje się w centrum Rzeszowa i łatwo stąd dostaniesz się zarówno na lotnisko Jasionka dzięki pobliskiemu dworcowi PKP i dworcowi PKS. 

Gwarantujemy wyjątkowy nastrój, który idealnie będzie pasować do tego romantycznego święta. Nasz tani hotel w Rzeszowie jest specjalnym miejscem, który przypadnie do gustu każdemu, kto chce tanio spędzić romantyczny czas z ukochaną osobą. Hotel Ferdynand Rzeszów opinie posiada bardzo dobre, sprawdź sam!