Szkolenia branżowe w hotelu

{{flashMessage}}


Praktycznie każda firma organizuje dla swoich pracowników szkolenia, które mają podnieść ich klasyfikacje zawodowe, czy umiejętności związane z pracą. Pracodawcy chcą, aby organizacja takiego wydarzenia przebiegła szybko i bezboleśnie, a samo szkolenie powinno być swego rodzaju przyjemnością dla pracowników i oderwaniem ich od codzienności. Najważniejszą kwestią w organizacji takiego wydarzenia jest dobór odpowiedniej sali szkoleniowej. Naprzeciw oczekiwaniom gości biznesowych coraz częściej wychodzą hotele.

Kluczem udanego szkolenia biznesowego w hotelu jest zaspokojenia potrzeb jego członków. Sala szkoleniowa powinna być miejscem, w którym będą się oni czuć komfortowo. Hotel Ferdynand oferuje swoim gościom centrum konferencyjno- szkoleniowe, które wpasuje się w potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów biznesowych. Miejsce to pomieści nawet 140 osób. Hotel Ferdynand oferuje dowolność aranżacji wnętrza, w związku z czym będzie ono zawsze dopasowane do wymagań danego szkolenia.

Szkolenia branżowe w hotelu Ferdynand

Organizacja szkolenia w hotelu jest bardzo wygodna. Po pierwsze hotel w Rzeszowie oferuje profesjonalną pomoc w jego organizacji, przez co pracodawca lub osoba odpowiedzialna za organizację będzie mieć mniej dylematów do rozwiązania. Po drugie Hotel Ferdynand oferuje bazę noclegową, przez co nie będzie problemów z miejscem do spania dla uczestników szkolenia. Hotel ponadto oferuje usługi SPA oraz hotelową restaurację Capella, w której każdy z uczestników będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Jedzenie podczas szkolenia nie będzie zmartwieniem, gdyż hotelowa kuchnia zadba o to, aby było ono pyszne i świeże.

Centrum konferencyjno- szkoleniowe w Hotelu Ferdynand zostało stworzone z myślą o organizacji w nim wydarzeń biznesowych, takich jak konferencje, czy szkolenia branżowe. Położenie w hotelu w centrum miasta niedaleko dworca PKS i PKP znacznie ułatwia dojazd. Dodatkowo sale konferencyjno- szkoleniowe w hotelu w Rzeszowie są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, który staje się niezbędny podczas wydarzeń biznesowych.

Organizacja szkolenia pracowniczego w Rzeszowie ma wiele zalet. Sprawdzi się zarówno dla firm spoza Rzeszowa organizujących kilkudniowe szkolenia z noclegiem, jak i dla firm lokalnych, które organizować będą szkolenia jednodniowe.