Sala weselna – jak wybrać?

{{flashMessage}}


Ślub to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas. Przygotowujemy się do niego całe miesiące, a nawet lata. Jednak każdy, kto miał okazję planować wesele wie, że na jego powodzenie może wpłynąć bardzo wiele czynników. Jednym z elementów, które potrafią o tym przesądzić, jest sala weselna. Ale sama sala weselna w Rzeszowie to nie wszystko. Liczy się jeszcze dobór menu na wesele, czy doświadczony zespół weselny. A jakie są jeszcze inne czynniki, jakie trzeba brać pod uwagę?

Liczba gości na wesele

Jedną z rzeczy, które warto zrobić na początku planowania wesela jest oszacowanie, ile osób zostanie zaproszonych. Dzięki temu od razu będziemy mogli wykreślić z naszej listy potencjalnych lokali te, w których jest za mało (lub za dużo) miejsca. Ważna jest lokalizacja, warto np. poszukać hotelu, który znajduje się blisko dworca PKS lub PKP. Dzięki temu nasi goście będą mogli łatwo i szybko przyjechać na miejsce, ale też bez problemu wrócą do domu. Stąd też hotel w centrum Rzeszowa, w którym możemy zaplanować wesele jest wart rozważenia. Warto też sprawdzić iloma salami dysponuje dany hotel.

Koszty wesela

Sala weselna to nie tylko wygląd czy wielkość, ale też przede wszystkim cena. Warto zachować ostrożność przy wyborze sali, ponieważ tania sala weselna nie zawsze oznacza lepszy wybór. Jest ku temu dobry powód. Po zamówieniu i opłaceniu sali weselnej okazuje się, że właściciel lokalu życzy sobie dodatkowych opłat za obsługę kelnerską, wypożyczenie pokrowców czy zakup ciast i owoców. Przez to tania sala weselna może kosztować nas więcej niż normalnie. Wesele jest tak istotnym momentem w naszym życiu, że warto poświęcić bardzo dużo czasu na jego przygotowanie pod każdym względem.

Weselny klimat

Odpowiedni lokal będzie również oznaczać odpowiedni klimat i nastrój. Organizując wesele w Hotelu Ferdynand, para młoda może liczyć na eleganckie wesele, pomoc przy organizacji wesela oraz indywidualnie dostosowane menu. Hotel Ferdynand zapewnia Młodej Parze także darmowy pobyt w jednym ze swoich apartamentów oraz liczne specjalne dodatki promocyjne w sezonie 2018/2019. Przyjedź do hotelu Ferdynand w centrum Rzeszowa i zapytaj, jak będzie wyglądać Twoje wymarzone wesele!