Podróż służbowa – co zabrać?

{{flashMessage}}


Przygotowałeś wszystko na swoją podróż służbową? Laptop spakowany, koszule wyprasowane? Podróż służbowa, to całkiem inna historia w porównaniu do wypadu w Bieszczady lub nad morze. Dlatego też w naszej walizce znajdą się całkiem inne rzeczy. Ale nawet jeżeli przygotujemy wszystko, co będzie nam potrzebne na spotkanie z klientem, przemówienie na konferencji czy też podpisanie umowy, ciągle mogą znaleźć się rzeczy, które warto zabrać ze sobą dodatkowo.

Jeżeli poświęcimy kilka chwil na zastanowienie się, co warto wziąć na niespodziewane sytuacje, będziemy mieli gwarancję, że cała podróż służbowa w Rzeszowie stanie się dużo prostsza i przyjemniejsza. Przedstawiamy Wam listę kliku rzeczy, które warto mieć ze sobą w trakcie podróży służbowej. Więc, co zabrać na podróż służbową?

- Power Bank

Power banki stają się powoli czymś niezbędnym w trakcie dłuższych podróży. Jesteśmy zależni od coraz większej ilości urządzeń i nie mając dostępu do gniazdka w ciągu całego dnia, możemy znaleźć się w sytuacji, kiedy nie możemy np. zamówić taksówki w obcym mieście, ponieważ telefon nam się rozładował. Sama nawigacja w mieście, w którym jesteśmy w delegacji często będzie dla nas zależna właśnie od telefonu. Będąc w hotelu, możemy nie mieć też czasu na naładowanie telefonu. W trakcie podróży służbowej przykładowo Hotel Ferdynand w Rzeszowie może być tylko krótkim przystankiem na zmianę koszuli lub szybką kawę.

- Aplikacja na telefon zamiast mapy

Oczywiście praktycznie każdy telefon ma dostęp do Google Maps, jednak ta domyślna aplikacja nie posiada takich funkcji, jak dedykowane aplikacje, służące do nawigacji po polskich miastach. Warto korzystać z takich aplikacji, zwłaszcza, gdy chcemy dostać się pieszo w różne miejsca w mieście. Dlatego też warto korzystać z hotelu w centrum Rzeszowa, ponieważ w połączniu z nawigacją w telefonie szybko dotrzemy w każde miejsce w mieście. Hotel w centrum Rzeszowa oznacza, że nie będziemy potrzebowali taksówki a nawigacja, że nie trzeba będzie pytać przechodniów o drogę. Łatwo też zaplanujemy, ile taki spacer nam zajmie, więc dzięki temu na pewno nie spóźnimy się na spotkanie biznesowe.

- Organizer, który się nigdy nie rozładuje…

…czyli organizer papierowy – jakie mają pokoje hotelowe oraz pokoje konferencyjne w hotelu Ferdynand – jest koniecznością. W przypadku hotelu Ferdynand możesz liczyć na to, że taki organizer dostaniesz na miejscu, jednak nie wszędzie tak jest. Nawet jeżeli zapomnimy zabrać pendrive’a z domu lub nie będziemy mieli, jak sprawdzić rokładu dnia na telefonie, papierowy organizer zawsze będzie do dyspozycji

- outfit nie tylko na spotkanie biznesowe

Będąc w podróży służbowej, na pewno będziemy mieli koszulę, marynarkę, krawat… ale mimo wszystko warto zabrać też strój do np. pływania lub biegania – podróże służbowe często wiążą się z stresującymi spotkaniami biznesowymi i wyczerpującymi negocjacjami. Możliwość odświeżenia umysłu na siłowni lub na basenie może bardzo pomóc.

- Koniecznie dobra książka

Mimo wszystko podróż służbowa nie powinna być dla nas tylko i wyłącznie czasem pracy. Zabierzmy ze sobą również książkę, którą od dawna planujemy przeczytać -relaks długim dniu przy dobrej lekturze potrafi zdziałać cuda.