Organizacja bankietu firmowego w hotelu

{{flashMessage}}


Firmowe imprezy są bardzo ważne dla podniesienia statusu firmy, czy podwyższenia morali pracowników. Konferencje biznesowe, czy szkolenia pracownicze z roku na rok stają się coraz bardziej popularne.

A co z firmowymi bankietami? Powodów do ich organizacji może być naprawdę wiele, od wprowadzenia nowej marki na rynek poprzez nawiązanie nowych branżowych kontaktów aż do zakończenia prac nad wymagającym projektem. Na bankiet branżowy zaprasza się nie tylko pracowników firmy, ale także kontrahentów.

Bankiet w hotelu

Pierwszym krokiem w organizacji bankietu jest stworzenie listy gości. Od ilości zaproszonych osób zależeć będzie wybór odpowiedniej sali. Eventy tego typu rzadko organizowane są w siedzibie firmy. Hotele oraz restauracje wychodzą naprzeciw oczekiwaniom firm i oferują organizację firmowych bankietów. Bankiet firmowy w hotelu musi być zorganizowany tak, aby odpowiadał on wymaganiom firmy oraz był dla niej swego rodzaju wizytówką.

Hotel Ferdynand w Rzeszowie proponuje swoim klientom biznesowym organizację bankietów z dbałością o najmniejsze szczegóły, tak, aby event ten miał pozytywny wpływ na relacje biznesowe oraz był wydarzeniem na długo zostającym w pamięci osób, które w nim uczestniczyły.

Bankiet powinien odbyć się w miejscu o atrakcyjnej lokalizacji z łatwym dojazdem. Hotel w Rzeszowie spełnia wszystkie te warunki. Hotel blisko dworca jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą mieć problemu z dojazdem.

Bankiety odbywać się mogą z powodu rożnych wydarzeń. Warto zatem zaplanować, aby organizacja eventu pasowała do jego charakteru. Jeśli mamy do czynienia z bankietem promocyjnym można zorganizować przyjęcie na siedząco i zaserwować małe przekąski. Jeśli jednak okazja jest bardziej uroczysta, jak jubileusz firmy warto zorganizować wystawną kolację z obsługą kelnerską.

Istotnym elementem jest nocleg gości, którzy nie mieszkają na tyle blisko, aby po uroczystości wrócić do domu. Dlatego warto zorganizować bankiet w hotelu, gdzie kwestia noclegu nie będzie problemem.

Hotel Ferdynand zajmuje się organizacją bankietów, pomaga w ich realizacji i dba o to, aby wydarzenie to było „dopięte na ostatni guzik”. Bankiet w Hotelu Ferdynand nie może się nie udać.