Kilkudniowy pobyt w hotelu - czy to się opłaca?

{{flashMessage}}


Kto z nas nie chciałby spędzić kilku dni w hotelu w Rzeszowie? Najlepiej, jeśli znajdowałby się on w centrum miasta, które określane jest stolicą innowacji. Brak obowiązków, prania, gotowania, sprzątania, brzmi jak marzenie dla wielu zapracowanych osób. Naprzeciw im oczekiwaniom wychodzi hotel Ferdynand w Rzeszowie, oferując swoim gościom ofertę specjalną Long Stay.

Hotel w centrum Rzeszowa oferuje czterodniowy pobyt dla jednej lub dwóch osób w atrakcyjnej cenie ze śniadaniami w pakiecie. Tani nocleg w Rzeszowie zagwarantowany. Duży wybór luksusowych pokoi w najwyższym standardzie, spełniającym wymagania naszych gości. Obsługa dokona wszelkich starań, aby kilkudniowy pobyt w rzeszowskim hotelu stał się prawdziwą przyjemnością.

Restauracja w Hotelu

Dla łaknących dobrego jedzenia w ofercie Long Stay hotel oferuje voucher na obiadokolację dla każdego gościa. Restauracja Capella zapewnia niesamowite doznania smakowe, dostosowane do gustów nawet najbardziej wybrednych smakoszy. A może masz ochotę na śniadanie w łóżku? Nasz room service, działający w godzinach pracy restauracji spełni każde twoje posiłkowe życzenie. Jeśli lubisz kawę nasz Espresso Coffee & Bar ma ci wiele do zaoferowania, znajdziesz w nim to, czego ci potrzeba.

SPA w Hotelu

W swojej ofercie hotel Ferdynand posiada również SPA, które jest idealnym rozwiązaniem dla rozluźnienia swoich mięśni czy oczyszczenia umysłu. A może sauna w hotelu w Rzeszowie? U nas możesz korzystać z niej do woli. Dla znudzonych hotelową monotonią w pobliżu hotelu znajduje się największa galeria handlowa w Rzeszowie idealna na wielogodzinne zakupy (uwielbiane szczególne przez mężczyzn). Ale to nie wszystko, niedaleko hotelu znajduje się centrum miasta, z klimatycznym rynkiem, pełnym ciekawych miejsc, idealne miejsce do spędzenia słonecznego popołudnia.

Kolejną istotną zaletą jest lokalizacja hotelu obok dworca, zarówno PKS i PKP. Nie musisz martwić się o dojazd. Jeśli wolisz wybrać własny transport hotelu oferuje strzeżony parking, zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz budynku. Hotel niedaleko lotniska Jasionka oferuje przejazd z lotniska w Rzeszowie do hotelu oraz przejazd z hotelu do lotniska w Rzeszowie. Czterogwiazdkowy hotel z atrakcyjnymi cenami noclegu może stać się twoim najlepszym przyjacielem.

Chcesz spędzić kilka dni w hotelu? Hotel Ferdynand Rzeszów zaprasza!