Jaki pokój hotelowy wybrać?

{{flashMessage}}


Pierwszą rzeczą, na jaką zwraca się uwagę wybierając hotel jest pokój, w którym spędzi się noc, pokój idealny powinien spełniać wszelakie kryteria gości. Hotel Ferdynand w Rzeszowie oferuje swoim gościom cztery rodzaje pokoi, każdy z nich jest urządzony tak, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających.

Pokój Standard

Pokój Standard w hotelu jest pokojem jednoosobowym zaprojektowanym tak, aby zapewnić jak najlepsze warunki do komfortowej pracy oraz odpoczynku. W żadnym innym miejscu nocleg
w Rzeszowie dla jednej osoby nie będzie tak komfortowy, jak w pokoju Standard.

Pokój King 

Pokój King przeznaczony jest dla jednej lub dwóch osób. Hotel w Rzeszowie oferuje duże królewskie łoże, a także idealne warunki do relaksu, zregenerowania sił. W pokoju znajduje się również miejsce do pracy. Pokój King w Hotelu Ferdynand jest idealnym miejscem do spędzenia w nim romantycznego weekendu.

Pokój Twin

Pokój Twin posiada dwa osobne wygodne łóżka. Pokój ten jest miejscem odpoczynku, a także pracy. Jest miejscem dostosowanym dla osób biorących udział w konferencji w hotelu w Rzeszowie. Jest on komfortowy oraz przestronny.

Pokój De Luxe

Pokój De Luxe w Hotelu Ferdynand w Rzeszowie jest pokojem luksusowym, urządzonym z myślą
o najbardziej wymagających gościach. Jest on jedyny i niepowtarzalny. Pokój dla dwóch osób w hotelu jest miejscem wypoczynku oraz relaksu. Jako jedyny pokój w ofercie Hotelu Ferdynand posiada on ekspres do kawy. Idealnie sprawdzi się przy dłuższym pobycie w Rzeszowie.

Zalety pokoi Hotelu Ferdynand

Każdy pokój posiada wysokiej jakości pościel oraz ręczniki. Goście mogą korzystać z bezprzewodowego WiFi, telewizora z bogatą ofertą programów telewizyjnych, a także telefonu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości w każdym pokoju znajduje się indywidualnie sterowana klimatyzacja w  hotelu
w Rzeszowie.

Hotel Ferdynand w swojej ofercie posiada pokoje dostosowane do wymagań każdego z gości. Pobyt
w hotelu w Rzeszowie może stać się opcją na weekendowy wyjazd, czy konferencje w hotelu. Każdy gość na pewno doceni komfortowe pokoje w hotelu w Rzeszowie.