De Luxe- czy warto inwestować w luksusowy pokój?

{{flashMessage}}


Hotel Ferdynand w Rzeszowie niedawno oddał do użytku swoich gości nowy pokój- De Luxe. Jest to pokój stworzony dla gości o najwyższych wymaganiach, dbających o komfort, wygodę oraz luksus podczas swojego pobyty w hotelu w Rzeszowie.

Pokój De Luxe jest pokojem dwuosobowym z łóżkiem w królewskim rozmiarze. Zachwyca swoim luksusowym, nowoczesnym designem. Pokój jest idealnym miejsce do odpoczynku, zarówno w podróżach służbowych, jak i prywatnych. Jest to idealne miejsce do spędzenia w nim nawet kilku dni.

Luksusowy pokój w Rzeszowie

Hotel Ferdynand oferuje tanie noclegi w Rzeszowie. Zatrzymanie się w luksusowym pokoju jest najlepszą rzeczą, jaką możesz dla siebie zrobić. Oprócz wygodnego łózka pokój wyposażony jest w bezprzewodowe Wi-Fi, klimatyzację, czajnik, telewizor oraz czymś, czego nie znajdziesz w pozostałych pokojach- ekspres do kawy. Czyż zapach świeżej zaparzonej z rana kawy nie jest tym, co wszyscy lubimy najbardziej?

Hotel Ferdynand w Rzeszowie oferuje wszelkie niezbędne przybory toaletowe, dzięki czemu nie musisz zabierać ze sobą ciężkiego bagażu. Dbamy o twój komfort. W cenie pokoju De Luxe gwarantujemy darmowe napoje bezalkoholowe w minibarku. Masz ze sobą cenne przedmioty? Pokój De Luxe wyposażony jest w sejf w hotelu w Rzeszowie wszystkie twoje rzeczy będą bezpieczne.

Nocleg Rzeszów

Czy nie każdy z nas zasługuje na odrobinę luksusu? Oczywiście, że tak. Hotel Ferdynand dba o potrzeby swoich gości i chce, aby czuli się oni jak w domu. W związku z czym oferuje usługi na najwyższym poziomie.

Zatrzymując się w hotelu w Rzeszowie warto wybrać się do hotelowej restauracji Capella, czy kawiarni Espresso Coffee & Bar, które zadbają o twoje podniebienie i zapewnią niebiańskie doznania smakowe.

SPA w hotelu w Rzeszowie, czy nie jest to coś, o czym marzysz? Jeśli tak, zatrzymując się w hotelu Ferdynand masz dostęp do wszelakich zabiegów oferowanych przez hotelowe SPA.

Hotel w Rzeszowie blisko dworca PKP i PKS oraz monitorowany parking sprawi, że twoja podróż odbędzie się bez stresu o dojazd czy znalezienie bezpiecznego miejsca dla samochodu.

Znajdujący się blisko rzeszowskiego rynku hotel oraz pokój De Luxe mogą stać się twoimi najlepszymi przyjaciółmi, daj im szansę.

Hotel Ferdynand Rzeszów zaprasza!