Centrum- Konferencyjno Szkoleniowe w Hotelu Ferdynand

{{flashMessage}}


Kto z nas tego nie zna, konieczność zorganizowania konferencji, stres związany z miejscem jej zorganizowania, wszystkie sale w biurze wydają się nieatrakcyjne, aż nadto znajome. Hotel Ferdynand w Rzeszowie może wyręczyć cię w organizacji konferencji.

Konferencja w hotelu w Rzeszowie jest idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych przedsiębiorców, dbających o swoich pracowników. Oferujemy miejsce do organizacji wszelakich biznesowych eventów. Dogodny dojazd, hotel w pobliżu dworca w Rzeszowie, strzeżone miejsca parkingowe.

Hotel Ferdynand w Rzeszowie dysponuje salą konferencyjną o powierzchni 200 m2. Za dużo? Istnieje możliwość podzielenia jej na trzy niezależne sale konferencyjne. Wszystko dostosowane do potrzeb naszych klientów. Posiadamy również pokój biznesowy
z niezależnym dostępem bezpośrednio z ulicy. Zdajemy sobie sprawę z potrzeby wykorzystania technologii podczas konferencji biznesowych w hotelu, w związku z czym nasza sala konferencyjna w Rzeszowie wyposażona jest w najnowszy sprzęt audio oraz video. Nie musisz przywozić ze sobą ciężkiego, nieporęcznego sprzętu, czyż to nie wygoda?

Konferencja w hotelu może stać się prestiżowym wydarzeniem w twojej firmie. Wybierając tą opcję gwarantujesz swoim pracownikom komfort, a sobie spokój w kwestii organizacji eventu.

 A może bankiet? Nasza sala konferencyjna w hotelu Ferdynand ma możliwość zaaranżowania jej w sposób, w jaki tylko wybierzesz. Dla nas liczy się twój komfort. Wszystkie eventy są planowane indywidualnie, a to wszystko po to, żebyśmy mogli spełnić wszelkie oczekiwania naszych gości.

Warto wspomnieć również o naszej restauracji Capella, która chętnie ugości uczestników konferencji w Rzeszowie przepysznym jedzeniem, które doda sił na dalsze części spotkania.

Zorganizowanie konferencji w hotelu w Rzeszowie nie jest trudne, skontaktuj się z nami,
a bardzo chętnie ci pomożemy w organizacji eventu oraz rozwiejemy wszelkie twoje wątpliwości. Współpraca przy organizacji konferencji w Rzeszowie stanie się przyjemnością, zarówno dla ciebie, jak i dla nas.

Jesteśmy przekonani, że nasze Centrum- Konferencyjno- Szkoleniowe spełni twoje wymagania, a twoja firma spędzi w nim niezapomniane spotkania. Hotel Ferdynand
w Rzeszowie zaprasza!